Vediţa Coloneşti – CSM Slatina 1-1

0
191
Meciul disputat pe Stadionul „Mircea Stan”, dintre formația Vedița Colonești și CSM Slatina s-a încheiat la egalitate, scor 1-1.
În minutul 22 scorul a fost deschis de către gazde, prin Ionuţ Mihai. Șapte minute mai târziu, în minutul 29, atacantul grupării slătinene, Alexandru Popovici a egalat.

O ocazie uriașă de a înscrie a avut și Doman în minutul 85, însă fără rezultatul mult așteptat. Astfel, meciul se încheie la egalitate, chiar dacă formația CSM Slatina era favorită. Probabil condițiile meteo au îngreunat evoluția jucătorilor.

Pentru CSM Slatina au evoluat: Cătălin Preduț, Abel Stan, Alexandru Sălcianu, Marian Manea, Alin Pisăru, Alexandru Cincă, Dorin Toma, David Oprescu, Cătălin Doman (cpt.), Constantin Radu, Alexandru Popovici.