LIGA a II-a. PROGRAMUL COMPLET – SEZONUL REGULAR

0
251

ETAPA 1, 29 august:

ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU – FOTBAL CLUB RAPID

CSM SLATINA – AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI

ACS FOTBAL COMUNA RECEA – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC

U CRAIOVA 1948 SA – AFC RIPENSIA TIMIȘOARA

FC PETROLUL PLOIEȘTI – AFC FARUL CONSTANȚA

CS AEROSTAR BACĂU – FC UNIVERSITATEA CLUJ

ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – CS MIOVENI

SCM GLORIA BUZĂU – CS CONCORDIA CHIAJNA

AFC UNIREA SLOBOZIA – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI – CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

— CSM REȘIȚA STĂ —

ETAPA 2

FOTBAL CLUB RAPID – CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

CS CONCORDIA CHIAJNA – AFC UNIREA SLOBOZIA

CS MIOVENI – SCM GLORIA BUZĂU

FC UNIVERSITATEA CLUJ – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA

AFC FARUL CONSTANȚA – CS AEROSTAR BACĂU

CSM REȘIȚA – FC PETROLUL PLOIEȘTI

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – U CRAIOVA 1948 SA

AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI – ACS FOTBAL COMUNA RECEA

ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU – CSM SLATINA

— AFC RIPENSIA TIMIȘOARA STĂ —

ETAPA 3

CSM SLATINA – FOTBAL CLUB RAPID

ACS FOTBAL COMUNA RECEA – ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU

U CRAIOVA 1948 SA – AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI

FC PETROLUL PLOIEȘTI – AFC RIPENSIA TIMIȘOARA

CS AEROSTAR BACĂU – CSM REȘIȚA

ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – AFC FARUL CONSTANȚA

SCM GLORIA BUZĂU – FC UNIVERSITATEA CLUJ

AFC UNIREA SLOBOZIA – CS MIOVENI

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI – CS CONCORDIA CHIAJNA

CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

— AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC STĂ —

ETAPA 4

FOTBAL CLUB RAPID – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

CS CONCORDIA CHIAJNA – CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

CS MIOVENI – FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

FC UNIVERSITATEA CLUJ – AFC UNIREA SLOBOZIA

AFC FARUL CONSTANȚA – SCM GLORIA BUZĂU

CSM REȘIȚA – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA

AFC RIPENSIA TIMIȘOARA – CS AEROSTAR BACĂU

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – FC PETROLUL PLOIEȘTI

ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU – U CRAIOVA 1948 SA

CSM SLATINA – ACS FOTBAL COMUNA RECEA

— AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI STĂ —

ETAPA 5

ACS FOTBAL COMUNA RECEA – FOTBAL CLUB RAPID

U CRAIOVA 1948 SA – CSM SLATINA

FC PETROLUL PLOIEȘTI – AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI

CS AEROSTAR BACĂU – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC

ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – AFC RIPENSIA TIMIȘOARA

SCM GLORIA BUZĂU – CSM REȘIȚA

AFC UNIREA SLOBOZIA – AFC FARUL CONSTANȚA

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI – FC UNIVERSITATEA CLUJ

CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – CS MIOVENI

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – CS CONCORDIA CHIAJNA

— ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU STĂ —

ETAPA 6

FOTBAL CLUB RAPID – CS CONCORDIA CHIAJNA

CS MIOVENI – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

FC UNIVERSITATEA CLUJ – CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

AFC FARUL CONSTANȚA – FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

CSM REȘIȚA – AFC UNIREA SLOBOZIA

AFC RIPENSIA TIMIȘOARA – SCM GLORIA BUZĂU

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA

AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI – CS AEROSTAR BACĂU

ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU – FC PETROLUL PLOIEȘTI

ACS FOTBAL COMUNA RECEA – U CRAIOVA 1948 SA

CSM SLATINA STĂ —

ETAPA 7

U CRAIOVA 1948 SA – FOTBAL CLUB RAPID

FC PETROLUL PLOIEȘTI – CSM SLATINA

CS AEROSTAR BACĂU – ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU

ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI

SCM GLORIA BUZĂU – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC

AFC UNIREA SLOBOZIA – AFC RIPENSIA TIMIȘOARA

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI – CSM REȘIȚA

CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – AFC FARUL CONSTANȚA

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – FC UNIVERSITATEA CLUJ

CS CONCORDIA CHIAJNA – CS MIOVENI

— ACS FOTBAL COMUNA RECEA STĂ —

ETAPA 8

FOTBAL CLUB RAPID – CS MIOVENI

FC UNIVERSITATEA CLUJ – CS CONCORDIA CHIAJNA

AFC FARUL CONSTANȚA – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

CSM REȘIȚA – CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

AFC RIPENSIA TIMIȘOARA – FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – AFC UNIREA SLOBOZIA

AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI – SCM GLORIA BUZĂU

ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA

CSM SLATINA – CS AEROSTAR BACĂU

ACS FOTBAL COMUNA RECEA – FC PETROLUL PLOIEȘTI

— U CRAIOVA 1948 SA STĂ —

ETAPA 9

FC PETROLUL PLOIEȘTI – U CRAIOVA 1948 SA

CS AEROSTAR BACĂU – ACS FOTBAL COMUNA RECEA

ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – CSM SLATINA

SCM GLORIA BUZĂU – ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU

AFC UNIREA SLOBOZIA – AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC

CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – AFC RIPENSIA TIMIȘOARA

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – CSM REȘIȚA

CS CONCORDIA CHIAJNA – AFC FARUL CONSTANȚA

CS MIOVENI – FC UNIVERSITATEA CLUJ

— FOTBAL CLUB RAPID STĂ —

ETAPA 10

FOTBAL CLUB RAPID – FC UNIVERSITATEA CLUJ

AFC FARUL CONSTANȚA – CS MIOVENI

CSM REȘIȚA – CS CONCORDIA CHIAJNA

AFC RIPENSIA TIMIȘOARA – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI – FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU – AFC UNIREA SLOBOZIA

CSM SLATINA – SCM GLORIA BUZĂU

ACS FOTBAL COMUNA RECEA – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA

U CRAIOVA 1948 SA – CS AEROSTAR BACĂU

— FC PETROLUL PLOIEȘTI STĂ —

ETAPA 11

FC PETROLUL PLOIEȘTI – FOTBAL CLUB RAPID

ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – U CRAIOVA 1948 SA

SCM GLORIA BUZĂU – ACS FOTBAL COMUNA RECEA

AFC UNIREA SLOBOZIA – CSM SLATINA

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI – ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU

CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC

CS CONCORDIA CHIAJNA – AFC RIPENSIA TIMIȘOARA

CS MIOVENI – CSM REȘIȚA

FC UNIVERSITATEA CLUJ – AFC FARUL CONSTANȚA

— CS AEROSTAR BACĂU STĂ —

ETAPA 12

FOTBAL CLUB RAPID – AFC FARUL CONSTANȚA

CSM REȘIȚA – FC UNIVERSITATEA CLUJ

AFC RIPENSIA TIMIȘOARA – CS MIOVENI

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – CS CONCORDIA CHIAJNA

AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU – CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

CSM SLATINA – FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

ACS FOTBAL COMUNA RECEA – AFC UNIREA SLOBOZIA

U CRAIOVA 1948 SA – SCM GLORIA BUZĂU

FC PETROLUL PLOIEȘTI – CS AEROSTAR BACĂU

— ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA STĂ —

ETAPA 13

CS AEROSTAR BACĂU – FOTBAL CLUB RAPID

ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – FC PETROLUL PLOIEȘTI

AFC UNIREA SLOBOZIA – U CRAIOVA 1948 SA

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI – ACS FOTBAL COMUNA RECEA

CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – CSM SLATINA

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU

CS CONCORDIA CHIAJNA – AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI

CS MIOVENI – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC

FC UNIVERSITATEA CLUJ – AFC RIPENSIA TIMIȘOARA

AFC FARUL CONSTANȚA – CSM REȘIȚA

— SCM GLORIA BUZĂU STĂ —

ETAPA 14

FOTBAL CLUB RAPID – CSM REȘIȚA

AFC RIPENSIA TIMIȘOARA – AFC FARUL CONSTANȚA

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – FC UNIVERSITATEA CLUJ

AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI – CS MIOVENI

ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU – CS CONCORDIA CHIAJNA

CSM SLATINA – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

ACS FOTBAL COMUNA RECEA – CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

U CRAIOVA 1948 SA – FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

FC PETROLUL PLOIEȘTI – SCM GLORIA BUZĂU

CS AEROSTAR BACĂU – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA

— AFC UNIREA SLOBOZIA STĂ —

ETAPA 15

ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – FOTBAL CLUB RAPID

SCM GLORIA BUZĂU – CS AEROSTAR BACĂU

AFC UNIREA SLOBOZIA – FC PETROLUL PLOIEȘTI

CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – U CRAIOVA 1948 SA

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – ACS FOTBAL COMUNA RECEA

CS CONCORDIA CHIAJNA – CSM SLATINA

CS MIOVENI – ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU

FC UNIVERSITATEA CLUJ – AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI

AFC FARUL CONSTANȚA – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC

CSM REȘIȚA – AFC RIPENSIA TIMIȘOARA

— FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI STĂ —

ETAPA 16

FOTBAL CLUB RAPID – AFC RIPENSIA TIMIȘOARA

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – CSM REȘIȚA

AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI – AFC FARUL CONSTANȚA

ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU – FC UNIVERSITATEA CLUJ

CSM SLATINA – CS MIOVENI

ACS FOTBAL COMUNA RECEA – CS CONCORDIA CHIAJNA

U CRAIOVA 1948 SA – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

FC PETROLUL PLOIEȘTI – FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

CS AEROSTAR BACĂU – AFC UNIREA SLOBOZIA

ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – SCM GLORIA BUZĂU

— CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU STĂ —

ETAPA 17

SCM GLORIA BUZĂU – FOTBAL CLUB RAPID

AFC UNIREA SLOBOZIA – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI – CS AEROSTAR BACĂU

CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – FC PETROLUL PLOIEȘTI

CS CONCORDIA CHIAJNA – U CRAIOVA 1948 SA

CS MIOVENI – ACS FOTBAL COMUNA RECEA

FC UNIVERSITATEA CLUJ – CSM SLATINA

AFC FARUL CONSTANȚA – ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU

CSM REȘIȚA – AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI

AFC RIPENSIA TIMIȘOARA – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC

— AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE STĂ —

ETAPA 18

FOTBAL CLUB RAPID – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC

AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI – AFC RIPENSIA TIMIȘOARA

ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU – CSM REȘIȚA

CSM SLATINA – AFC FARUL CONSTANȚA

ACS FOTBAL COMUNA RECEA – FC UNIVERSITATEA CLUJ

U CRAIOVA 1948 SA – CS MIOVENI

FC PETROLUL PLOIEȘTI – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

CS AEROSTAR BACĂU – CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

SCM GLORIA BUZĂU – AFC UNIREA SLOBOZIA

— CS CONCORDIA CHIAJNA STĂ —

ETAPA 19

AFC UNIREA SLOBOZIA – FOTBAL CLUB RAPID

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI – SCM GLORIA BUZĂU

CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – CS AEROSTAR BACĂU

CS CONCORDIA CHIAJNA – FC PETROLUL PLOIEȘTI

FC UNIVERSITATEA CLUJ – U CRAIOVA 1948 SA

AFC FARUL CONSTANȚA – ACS FOTBAL COMUNA RECEA

CSM REȘIȚA – CSM SLATINA

AFC RIPENSIA TIMIȘOARA – ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI

— CS MIOVENI STĂ —

ETAPA 20

FOTBAL CLUB RAPID – AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI

ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC

CSM SLATINA – AFC RIPENSIA TIMIȘOARA

ACS FOTBAL COMUNA RECEA – CSM REȘIȚA

U CRAIOVA 1948 SA – AFC FARUL CONSTANȚA

FC PETROLUL PLOIEȘTI – CS MIOVENI

CS AEROSTAR BACĂU – CS CONCORDIA CHIAJNA

ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

SCM GLORIA BUZĂU – CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

AFC UNIREA SLOBOZIA – FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI

— FC UNIVERSITATEA CLUJ STĂ —

ETAPA 21

FC METALOGLOBUS BUCUREȘTI – FOTBAL CLUB RAPID

CS PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – AFC UNIREA SLOBOZIA

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – SCM GLORIA BUZĂU

CS CONCORDIA CHIAJNA – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA

CS MIOVENI – CS AEROSTAR BACĂU

FC UNIVERSITATEA CLUJ – FC PETROLUL PLOIEȘTI

CSM REȘIȚA – U CRAIOVA 1948 SA

AFC RIPENSIA TIMIȘOARA – ACS FOTBAL COMUNA RECEA

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – CSM SLATINA

AFC DUNĂREA 2005 CĂLĂRAȘI – ACS VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU

— AFC FARUL CONSTANȚA STĂ