CSM Slatina s-a impus în meciul de pregătire disputat în compania celor de la Viitorul Pandurii Târgu Jiu

0
169

CSM Slatina a susţinut, vineri, un meci amical, în compania formației Viitorul Pandurii Târgu Jiu, scor 2-0. Golurile slătinenilor au fost marcate de Alexandre Oliveira (min.22) şi Dorin Toma (min.60).

Sâmbătă viitoare, CSM Slatina reia partidele oficiale, cu un meci pe teren propriu, contra celor de la Politehnica Timişoara. Meciul se va disputa pe Stadionul „1 Mai”, de la ora 11.00.

CSM Slatina (prima repriză): Ionuţ Pop, Constantin Radu, Marian Manea, Alexandru Sălcianu, Pisăru, Traşcu, Şerban, David Oprescu, Oliveira, Trancă, Palade.

CSM Slatina (a doua repriză): Preduţ, Stan Abel, Hagiu, Gheorghe, Alexandru Dinu, Şerban, Necşulescu, Neicu, Dorin Toma, Popovici, Luis Niţu.