CSM Slatina – Flacăra Horezu, scor 1-0

0
135
Echipa de fotbal CSM Slatina a continuat jocurile de pregătire ale iernii cu un meci în compania formaţiei din Liga a III-a, Flacăra Horez. Slătinenii au câștigat datorită golului marcat de Cristinel Dinu, în minutul 86.
Şi în acest meci, antrenorul grupării slătinene, Daniel Oprescu, a împărţit lotul în două echipe. Miercuri, în cel de-al cincilea joc de pregătire, întâlnim tot pe teren propriu, echipa din Liga a III-a ARO Câmpulung.
CSM Slatina a mai înregistrat în jocurile de pregătire, disputate până acum, victorii cu Concordia Chiajna şi CSM Alexandria, scor 2-1, şi o remiză cu CSA Steaua, scor 1-1.
CSM Slatina (prima repriză): Micu, Constantin Radu, Gherghe, Sălcianu, Robert Riza, Silvian Matei, Năstăsie, Denis Dragu, Ciocâlteu, Marin, Kayondo.
CSM Slatina (repriza a II-a): Bănuţă, Mitran, Abel Stan, Mondragon, Călin Toma, Donca, Dorin Toma, Leaţă, Ciobănică, Raul Popa, Valentin Alexandru.