CSM Slatina a pierdut amicalul cu FCU Craiova 1948

0
173
În acest weekend, echipa de fotbal CSM Slatina a susţinut un joc de pregătire în compania grupării din Liga I, FCU Craiova 1948. Victoria a fost obținută de oaspeți, scor 0-3 (0-2).
CSM Slatina (prima repriză): Simion Velcu, Mitran, Abel Stan, Mondragon, Călin Toma, Dorin Toma, Matei, Popa, Doman, Ciocâlteu, Mihai Ion.
CSM Slatina (a doua repriză): Silveanu, Denis Dragu, Sălcianu, Gherghe, Constantin Radu, Donca, Ţegle, Răsdan, Raphael Stănescu, Cristinel Dinu, Valentin Alexandru.
CSM Slatina va întâlni, în următorul meci oficial, în deplasare Campionii FC Argeş. Partida se va disputa marţi, 24 octombrie, de la ora 17.00, pe Stadionul din Mioveni. Competiția sportivă va fi televizată pe Digi Sport şi Prima Sport.