CSM Slatina a câștigat meciul de pregătire cu CSM Alexandria

0
128

Echipa de fotbal CSM Slatina a câștigat amicalul disputat pe terenul celor de la CSM Alexandria, scor 0-1. Golul victoriei a fost marcat de Remus Trancă, în prima repriză,  în urma unei acţiuni prelungite de atac.

CSM Slatina mai are programate două jocuri de pregătire împotriva grupărilor Viitorul Pandurii Târgu Jiu și CS Comunal Șelimbăr.

Antrenorul grupării slătinene, Daniel Oprescu, a utilizat formule diferite de start în cele două reprize, astfel încât toţi jucătorii să evolueze.

CSM Slatina (prima repriză): Preduţ, Pisăru, Bărbuţi, Sălcianu, Abel Stan, Dorin Toma, Necşulescu, Constantin Radu, Remus Trancă, Alexandru Popovici, Marius Neicu.

CSM Slatina (a doua repriză): Pop, Mitran, Manea, Robert Gherghe, Rareş Deta, Traşcu, David Oprescu, Alexandru Neagu, Alexandru Dinu, Cătălin Doman, Luis Niţu.