LISTA CANDIDAȚILOR ALDE PENTRU CONSILIUL JUDEȚEAN OLT

0
1278

Partidul ALDE Olt a depus lista candidaturilor pentru Consiliul Judeţean, la Biroul Electoral Județean Olt.

Lista este deschisă de Ioan Ciugulea, care este candidatul formaţiunii pentru președinția Consiliului Județean Olt.

Lista ALDE pentru Consiliul Judeţean Olt:

 

Nr. crt. Nume Prenume Ocupația4 Profesia5
1. CIUGULEA IOAN Vicepreședinte consiliu județean Inginer
2. ALEXANDRU NICULAE Evaluator ARSF Inginer
3. BRICEAG NICUȘOR Consilier juridic Jurist
4. IONIȚĂ GHERGHINA Economist Economist
5. NIŢU LUCIAN Pensionar MAI Ofiţer MAI
6. ZĂVĂLEANU GHEORGHE Inspector superior Inginer agronom
7. CĂLINA GEORGE-CRISTIAN Lucrător în domeniul agricol Inginer agronom
8. BARBU VIOREL-ION Administrator Tehnician
9. SANDA PETRIȘOR ——— Inginer agronom
10. OPREA CONSTANTIN Administrator Operator Foto Video
11. ȘOCHEREL EUGENIU FLORENTIN Agent vânzări Inginer
12. ILIN MARIAN-PETRE Avocat Jurist
13. VĂLCELEANU MARIN Pensionar Vânzător
14. MITRIȚOAIA GELU Fermier Agricultor
15.

 

STAN CORNEL-CONSTANTIN Administrator Barman
16. ANDRONIE DAN Pensionar MAI Ofițer
17. CONSTANTINESCU LEONTIN Profesor Profesor
18. SAFTA MARCEL Administrator Manager
19. GUBENDREANU CEZAR Pensionar Tehnician
20. BARCAN MARINELA Operator Operator
21. JOIAN GHIORGHE Conducător auto Economic
22. CHIRIȚĂ VASILE Tehnician achiziții și contractări
23. DĂNILĂ GIGI Administrator Economist
24. PÎRVULESCU TUDOREL Inginer constructor Inginer constructor
25. MIU VIOREL Tehnician agronom Tehnician agronom
26. COPILESCU ALEXANDRU Inginer Inginer
27. IVAN ION-VALERIU Agent securitate Prelucrător prin așchiere
28. TRUȘCĂ PAVEL Agent poștal Mecanic
29. CONSTANTINESCU CHRISTIAN Inginer Inginer
30. COLȚA RĂZVAN-CONSTANTIN Referent Electrotehnist
31. PĂSĂRICĂ NICOLAE-FLORIN Administrator Inginer agronom
32. PAPA MILIAN Agricultor Mecanic auto
33. MUȘAT PETRE Pensionar Subofițer MAI
34. RĂDUCANU VICTOR-PETRICĂ Administrator firmă Economist
35. DATCU IOANA Inspector Economist
36. CORDUNEANU FLORIAN-COSMIN Gestionar Electromecanic electronist
37. IORDACHE FLOREA Tehnician Veterinar Tehnician Veterinar
38. PÎSLĂ ȘTEFĂNUȚĂ Învățător Învățător
39. RĂDUCANU LOREN Jurist Jurist
40. EPARU ION Medic Medic