CSM Slatina, remiză cu CS Afumaţi

0
211
În cel de-al treilea meci de pregătire al verii, echipa de fotbal CSM Slatina a întâlnit formația CS Afumaţi, într-o partidă disputată la Curtea de Argeş.
Jocul s-a încheiat la egalitate, scor 1-1. Atacantul echipei noastre Cătălin Ţîră a deschis scorul în minutul 30, CS Afumaţi, echipă ce a promovat în această vară, egalând până la pauză.
Antrenorul grupării slătinene, Daniel Oprescu, a trimis pe teren formule diferite de start în cele două reprize, iar jucătorii Abel Stan, Simion Velcu, David Oprescu, Marian Cristea, Atanas Trică, Mihai Constantinescu şi Dragoş Popa au efectuat antrenament separat.
CSM Slatina (prima repriză): Micu, Constantin Radu, Bărăitaru, Burnea, Sima, Dorin Toma, Silvian Matei, Leaţă, Doman, Golofca, Ţîră.
CSM Slatina (a doua repriză): Toroc, Mitran, Gherghe, Savu, Călin Toma, Traşcu, Pacionel, Denis Dragu, Manuel Cristea, Năstăsie, Kayondo.