Cadavrul unui bărbat, găsit de pompieri într-o fântână

Date:

Share post:

Sfârșit tragic pentru un bărbat din Olt. Trupul neînsuflețit al acestuia a fost găsit de pompieri în după-amiaza zilei de duminică într-o fântână, într-o stare avansată de degradare.

 Pompierii Gărzii Vișina, cu o autospecială de stingere și un echipaj SMURD, au intervenit, între localitățile Vădastra și Brastavățu, pentru scoaterea dintr-o fântână publică a unui cadavru.

 Fântâna, cu adâncimea de circa 15 metri și diametrul 90 de centimetri, se afla pe un câmp aflat între cele două localități, iar cadavrul se afla într-o stare avansată de descompunere.Trupul neînsuflețit al bărbatului a fost adus la suprafață cu ajutorul accesoriilor din dotarea autospecialei”, au declarat reprezentanții ISU Olt.

Cazul a fost preluat de organele de poliție care fac acum cercetări.

Articolul precedent
Articolul următor
spot_img

Related articles

Deputatul Mihai Țiu: ”Cu durere în suflet mi-am luat rămas bun de la eroul naţional Ilie Ilaşcu”

Fostul senator Ilie Ilaşcu, fost deţinut politic încarcerat timp de 9 ani de regimul de la Tiraspol, a...

21 noiembrie, evenimente importante care au avut loc în această zi de-a lungul timpului

Pe 21 noiembrie 1272, după moartea lui Henric III al Angliei, fiul său, Prințul Eduard, devine rege...

Horoscop 21 noiembrie 2025

Horoscop 21 noiembrie 2025 – SCORPION Se conturează un câștig de imagine, vi se mulțumește pentru ce ați muncit...

Anunț – SC ADIMAR DER WORK DSK SRL

SC ADIMAR DER WORK DSK SRL cu sediul în Caracal, str. Nicolae Ursu Horea, nr. 1 anunță public...