Moț: ”Astăzi am depus oficial candidaturile pentru Primărie și Consiliul Local al Municipiului Slatina„

0
511

Emil Moț împreună cu echipa sa de consilieri au depus candidaturile pentru un nou mandat la cârma municipiului Slatina.

Sub deviza „Continuăm să dezvoltăm împreună Slatina” echipa social-democrată vrea să dezvolte orașul, oferindu-le cetățenilor cele mai bune condiții de trai pentru viitor:

Continuăm să dezvoltăm împreună Slatina! Este propunerea, promisiunea și planul meu și al echipei mele pentru slătineni și pentru orașul nostru. Este o dorință și o viziune începute acum mai bine de opt ani. Sub deviza „Continuăm să dezvoltăm împreună Slatina”, ne angajăm să aducem mai mult progres, mai multă prosperitate și mai multă unitate în orașul nostru. Astăzi am depus oficial candidaturile pentru Primărie și Consiliul Local al Municipiului Slatina. Suntem o echipă puternică, alcătuită din profesioniști din diferite domenii, și vrem să dezvoltăm Slatina și mai mult, să creăm oportunități pentru toți locuitorii și să asigurăm un viitor mai strălucit pentru generațiile viitoare.” a transmis Emil Moț.