Gheorghe Dincă susține că nu a omorât-o pe Luiza Melencu

Date:

Lovitură de teatru în cazul Caracal! Gheorghe Dincă a făcut o cerere prin care solicită DIICOT-ului să fie audiat, susțin surse judiciare pentru STIRIPESURSE.RO.

Dincă s-a răzgândit şi spune că nu el este vinovatul şi că, de fapt, nu ar fi ucis-o pe tânără.

De altfel, Monica Melencu, mama fetei, a spus în nenumărate rânduri că Luiza Melencu nu a fost ucisă de Gheorghe Dincă şi că nu există nicio probă în acest sens, în afară de declaraţia lui Gheorghe Dincă.

Săptămâna aceasta, dosarul lui Gheorghe Dincă ar trebui să ajungă pe masa judecătorilor. Dincă este acuzat de omor calificat în cazul ambelor fete, Alexandra Măceşanu, respectiv Luiza Melencu. Dacă acest lucru nu se va întâmpla, cel supranumit monstrul din Caracal ar putea fi pus în libertate

In cadrul audierilor de până acum el a susținut în fața anchetatorilor că le-a ucis, în mod intenționat, pe Luiza Melencu și Alexandra Măceșanu.

 

Distribuie

spot_imgspot_img

Anunțuri

More like this
Related

DE CE TACE PSD-UL? CUM ESTE POSIBIL…?!

Cum e posibil să pierzi 18 miliarde de euro...

Florin Barbu: ”Serele și solariile fermierilor și din gospodăriile românilor nu vor fi impozitate”

Guvernul a modificat Codul Fiscal astfel încât clădirile care...