Fotbal: Program retur Liga 3-Seria 3, ediția 2019-2020

0
102

Etapa a XVI-a (6/7 martie)

CSM Alexandria – AS FC Pucioasa
AFC Astra II  –  CS Blejoi
ACS Unirea Bascov   – SC FC Voluntari SA II
CS Baloteşti  – Universitatea Craiova II
AFC Progresul 1944 Spartac   – ACS SR Municipal Braşov
ACS Tractorul Cetate   – ACS Vediţa Coloneşti M.S.   
CS Sporting Roşiori 2008    – CSM Slatina   
ACS Olimpic Cetate Râşnov  – CSM Flacăra Moreni

Etapa a XVII-a (13/14 martie)

CS Baloteşti   – AFC Progresul 1944 Spartac
Universitatea Craiova II   – ACS Unirea Bascov
SC FC Voluntari SA II   – ACS Olimpic Cetate Râşnov
CSM Flacăra Moreni   – CS Sporting Roşiori 2008
CSM Slatina    – ACS Tractorul Cetate   
ACS Vediţa Coloneşti M.S.  – AFC Astra II   
CS Blejoi      – CSM Alexandria
AS FC Pucioasa      – ACS SR Municipal Braşov

Etapa a XVIII-a (20/21 martie)

FC Progresul 1944 Spartac   – AS FC Pucioasa
ACS SR Municipal Braşov  – CS Blejoi
CSM Alexandria   – ACS Vediţa Coloneşti M.S.   
AFC Astra II   –  CSM Slatina   
ACS Tractorul Cetate  –  CSM Flacăra Moreni
CS Sporting Roşiori 2008   –  SC FC Voluntari SA II
ACS Olimpic Cetate Râşnov   –  Universitatea Craiova II
ACS Unirea Bascov    –  CS Baloteşti

Etapa a XIX-a (27/28 martie)

ACS Unirea Bascov   –  AFC Progresul 1944 Spartac
CS Baloteşti  –  ACS Olimpic Cetate Râşnov
Universitatea Craiova II    –  CS Sporting Roşiori 2008
SC FC Voluntari SA II  –  ACS Tractorul Cetate
CSM Flacăra Moreni  –  AFC Astra II
CSM Slatina    –  CSM Alexandria   
ACS Vediţa Coloneşti M.S. –  ACS SR Municipal Braşov   
CS Blejoi   –  AS FC Pucioasa

Etapa a XX-a (3/4 aprilie)

AFC Progresul 1944 Spartac    –  CS Blejoi
AS FC Pucioasa   –  ACS Vediţa Coloneşti M.S.   
SR Municipal Braşov   –  CSM Slatina  
CSM Alexandria   –  CSM Flacăra Moreni
AFC Astra II   –  SC FC Voluntari SA II
ACS Tractorul Cetate   –  Universitatea Craiova II
CS Sporting Roşiori I2008  – CS Baloteşti
ACS Olimpic Cetate Râşnov   – ACS Unirea Bascov

Etapa a XXI-a (8 aprilie)

ACS Olimpic Cetate Râşnov  – AFC Progresul 1944 Spartac
ACS Unirea Bascov  – CS Sporting Roşiori 2008
CS Baloteşti   – ACS Tractorul Cetate
Universitatea Craiova II  – AFC Astra II
SC FC Voluntari SA II   –  CSM Alexandria
CSM Flacăra Moreni    – ACS SR Municipal Braşov
CSM Slatina  – AS FC Pucioasa   
ACS Vediţa Coloneşti M.S.   – CS Blejoi

Etapa a XXII-a (10/11 aprilie)

AFC Progresul 1944 Spartac  – ACS Vediţa Coloneşti M.S.   
CS Blejoi  – CSM Slatina  
AS FC Pucioasa  – CSM Flacăra Moreni
ACS SR Municipal Braşov – SC FC Voluntari SA II
CSM Alexandria   – Universitatea Craiova II
AFC Astra II  – CS Baloteşti
ACS Tractorul Cetate  – ACS Unirea Bascov
CS Sporting Roşiori 2008   – ACS Olimpic Cetate Râşnov

Etapa a XXIII-a (17/18 aprilie)

CS Sporting Roşiori 2008    – AFC Progresul 1944 Spartac
ACS Olimpic Cetate Râşnov   – ACS Tractorul Cetate
ACS Unirea Bascov  – AFC Astra II
CS Baloteşti   – CSM Alexandria
Universitatea Craiova II   – ACS SR Municipal Braşov
SC FC Voluntari SA II    – AS FC Pucioasa
CSM Flacăra Moreni   – CS Blejoi
CSM Slatina    – ACS Vediţa Coloneşti M.S

Etapa a XXIV-a (24/25 aprilie)

AFC Progresul 1944 Spartac      – CSM Slatina   
ACS Vediţa Coloneşti M.S.      – CSM Flacăra Moreni   
CS Blejoi      – SC FC Voluntari SA II
AS FC Pucioasa      – Universitatea Craiova II
ACS SR Municipal Braşov      – CS Baloteşti
CSM Alexandria      – ACS Unirea Bascov
AFC Astra II      – ACS Olimpic Cetate Râşnov
ACS Tractorul Cetate      – CS Sporting Roşiori 2008

Etapa a XXV-a (1/2 mai)

ACS Tractorul Cetate      – AFC Progresul 1944 Spartac
CS Sporting Roşiori 2008      – AFC Astra II
ACS Olimpic Cetate Râşnov      – CSM Alexandria
ACS Unirea Bascov      – ACS SR Municipal Braşov
CS Baloteşti      – AS FC Pucioasa
Universitatea Craiova II      – CS Blejoi
SC FC Voluntari SA II      – ACS Vediţa Coloneşti M.S.   
CSM Flacăra Moreni      – CSM Slatina

Etapa a XXVI-a (6 mai)

AFC Progresul 1944 Spartac      – CSM Flacăra Moreni
CSM Slatina      – SC FC Voluntari SA II   
ACS Vediţa Coloneşti M.S.      – Universitatea Craiova II  
CS Blejoi      – CS Baloteşti
AS FC Pucioasa      – ACS Unirea Bascov
ACS SR Municipal Braşov      – ACS Olimpic Cetate Râşnov
CSM Alexandria      – CS Sporting Roşiori 2008
AFC Astra II      – ACS Tractorul Cetate

Etapa a XXVII-a (9 mai)

AFC Astra II      – AFC Progresul 1944 Spartac
ACS Tractorul Cetate      – CSM Alexandria
CS Sporting Roşiori 2008      – ACS SR Municipal Braşov
ACS Olimpic Cetate Râşnov      – AS FC Pucioasa
ACS Unirea Bascov      – CS Blejoi
CS Baloteşti      – ACS Vediţa Coloneşti M.S.   
Universitatea Craiova II      – CSM Slatina   
SC FC Voluntari SA II      – CSM Flacăra Moreni

Etapa a XXVIII-a (15/16 mai)

AFC Progresul 1944 Spartac      – SC FC Voluntari SA II
CSM Flacăra Moreni      – Universitatea Craiova II
CSM Slatina   – CS Baloteşti   
ACS Vediţa Coloneşti M.S.   – ACS Unirea Bascov 
CS Blejoi      – ACS Olimpic Cetate Râşnov
AS FC Pucioasa      – CS Sporting Roşiori 2008
ACS SR Municipal Braşov      – ACS Tractorul Cetate
CSM Alexandria      – AFC Astra II

Etapa a XXIX-a (22/23 mai)

CSM Alexandria      – AFC Progresul 1944 Spartac
AFC Astra II      – ACS SR Municipal Braşov
ACS Tractorul Cetate      – AS FC Pucioasa
CS Sporting Roşiori 2008      – CS Blejoi
ACS Olimpic Cetate Râşnov      – ACS Vediţa Coloneşti M.S
ACS Unirea Bascov      – CSM Slatina   
CS Baloteşti      – CSM Flacăra Moreni
Universitatea Craiova II      – SC FC Voluntari SA II

Etapa a XXX-a (29/30 mai)

AFC Progresul 1944 Spartac      – Universitatea Craiova II
SC FC Voluntari SA II      – CS Baloteşti
CSM Flacăra Moreni      – ACS Unirea Bascov
CSM Slatina      – ACS Olimpic Cetate Râşnov   
ACS Vediţa Coloneşti M.S.      – CS Sporting Roşiori 2008   
CS Blejoi      – ACS Tractorul Cetate
AS FC Pucioasa      – AFC Astra II
ACS SR Municipal Braşov      – CSM Alexandria