Programul de duminică, la fotbal

0
137

Sfârșitul acestei săptămâni este unul încărcat, dar pe placul iubitorilor de fotbal datorită zecilor de meciuri care se vor disputa duminică, 17 martie. Meciurile Ligii a IV-a și a V-a, care se vor juca în acest weekend sunt următoarele:

1 Viitorul Perieti
Recolta Serbanesti
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 14 11:00
2 Avantul Oporelu
Vasile Ban Cungrea
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 14 11:00
3 Recolta Balteni
Recolta Movileni
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 14 11:00
4 Darjovul Valea Mare
Unirea Turia
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 14 11:00
5 Vointa Jitaru
Sta
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 14 11:00
6 Recolta Chiteasca
AS Bircii
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 14 11:00
7 Inter Brebeni
Unirea Barasti
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 14 11:00
8 Columna Traian
Vedea Valeni
/ Liga a V-a, Seria 3, etapa 10 11:00
9 Victoria Cezieni
Oltetul Falcoiu
/ Liga a V-a, Seria 3, etapa 10 11:00
10 Viitorul Vladila
Stiinta Cioflanu
/ Liga a V-a, Seria 3, etapa 10 11:00
11 Valea Oltului Ipotesti
Sta
/ Liga a V-a, Seria 3, etapa 10 11:00
12 Unirea Stoenesti
Soimii Draghiceni
/ Liga a V-a, Seria 3, etapa 10 11:00
13 Recolta Stoicanesti
Sta
/ Liga a IV-a, etapa 23 11:00
14 Oltetul Osica
Oltul Slatioara
/ Liga a IV-a, etapa 23 11:00
15 Sta
Vointa Schitu
/ Liga a IV-a, etapa 23 11:00
16 Vedita Colonesti
Petrolul Potcoava
/ Liga a IV-a, etapa 23 11:00
17 Vointa 2012 Babiciu
FC Olt Scornicesti
/ Liga a IV-a, etapa 23 11:00
18 Viitorul Osica de Jos
Academica Bals
/ Liga a IV-a, etapa 23 11:00
19 Avantul Coteana
Unirea Radomiresti
/ Liga a IV-a, etapa 23 11:00
20 Oltul Curtisoara
Viitorul Rusanesti
/ Liga a IV-a, etapa 23 11:00
21 Victoria Dobrun
CSM Slatina
/ Liga a IV-a, etapa 23 11:00
22 Sta
ACS Haiducii Iancu Jianu
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 14 14:30
23 AS Morunglav
Progresul Ganeasa
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 14 14:30
24 Sta
Sta
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 14 14:30
25 AS Voineasa
Unirea Pirscoveni
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 14 14:30
26 Ceramica Oboga
Sta
Ceramica / Oboga Liga a V-a, Seria 2, etapa 14 14:30
27 Fc Birza
Unirea Piatra Sat
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 14 14:30
28 Viitorul Leotesti
Branco Brincoveni
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 14 14:30
29 Viitorul Orlea
Valea Oltului Cilieni
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 12 14:30
30 Oltul Izbiceni
Juventus Gura Padinii
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 12 14:30
31 Victoria Ianca
AS Vadastrita
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 12 14:30
32 Recolta Urzica
Gloria Visina
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 12 14:30
33 Cristalul Crusov
Oltul Tia Mare
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 12 14:30
34 Dunarea Corabia
Oltul Giuvarasti
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 12 14:30

 

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here