”Bucurie în mișcare” așteaptă participare!

0
105

La concursul ”Bucurie în mișcare” 2018, inițiat de Organizația 11 EVEN, din Cluj Napoca, municipiul nostru se află în partea superioară a clasamentului Grupei D, pe locul III, după Roman și Deva, dar înaintea orașelor: Bistrița, Focșani și Vaslui. Campania se încheie pe data de 15 martie și sperăm ca după acest termen, orașul nostru să fie selectat pentru Etapa Națională care va avea loc în perioada mai-iunie 2018.

Ce trebuie să facem pentru a căștiga?

Fiecare deținător de Facebook, va face o fotografie sau filmuleț care prezintă tema campaniei ”Bucurie în mișcare” – ”Alege mișcarea azi”, foto sau film, în care sunt prezntate aspecte sportive (alergat, urcat scări, mers pe bicicletă sau role, etc.). Aceste materiale vor fi POSTATE PUBLIC, însoțite de mesajul: #bucurieinmiscare @bucurieinmiscare Slatina.

Vă invităm la mișcare, la practicarea sportului, iar prin această acțiune, la care vă rugăm să participați, putem înscrie orașul nostru printre laureații ediției 2018!

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here